
Pozivaju se svi građani, ronioci i ljubitelji mora da se pridruže na ekološkoj akciji čišćenja podmorja koja će se održati u Segetu Vranjici u subotu 20. lipnja s početkom u 10 sati.
Cilj akcije je očuvanje našeg podmorja i podizanje svijesti o važnosti zaštite morskog okoliša za buduće generacije. U akciji sudjeluju REK Podstrana, PIK Iglun, DVD Podstrana i Podvodno istraživačka udruga Sveučilišta u Splitu. Organizatori su Turistička zajednica Općine Seget i Općina Seget.
Foto: TZ Seget


