
Za kraj još jedne uspješne nogometne sezone na teren izlaze oni najmlađi nogometaši. U nedjelju 31. svibnja očekuje nas pregršt dječjeg osmijeha, lijepih poteza, sportskog druženja i puno golova malih nogometaša koji će pokazati svoj talent i ljubav prema nogometu.
Turnir će se održati u Sportskom centru Perić/Nevešćanin – Gustirna. Dođite podržati one najmlađe i uživati u pravoj sportskoj atmosferi! Mali igrači, velike borbe!

Foto: NK Pauk Marina


