
Članovi Rotary kluba Solin posjetili su Centar Juraj Bonači nastavljajući lijepu tradiciju doniranja i druženja sa štićenicima.
- Dočekani smo, kao i uvijek, otvorenih srca – s puno ljubavi, osmijeha i iskrene radosti. Druženje je započelo malim koncertom, a prve note bile su posvećene njima omiljenim pjesmama o Hajduku. Uz glazbu, pjesmu, ples i veseli razgovor, stvorila se topla i opuštena atmosfera u kojoj je vrijeme jednostavno proletjelo - kazali su iz solinskog Rotary kluba.
Ovaj put donacija je uključivala raznovrsno svježe voće i gitaru – trajnu uspomenu koja će ih podsjećati na još jedno nezaboravno zajedničko druženje
Foto: Rotary club Solin/ Facebook


