
Vlasnici oldtimer automobila ostali su u Splitu i nakon jučerašnjeg 22. oldtimer relija Dalmacija 2026.
U nedjeljno jutro moglo ih se vidjeti u điru s vozilima po Zapadnoj obali.
Foto: screenshot

Vlasnici oldtimer automobila ostali su u Splitu i nakon jučerašnjeg 22. oldtimer relija Dalmacija 2026.
U nedjeljno jutro moglo ih se vidjeti u điru s vozilima po Zapadnoj obali.
Foto: screenshot
Uvjeti korištenja Impressum Korištenje kolačića Kontakt Marketing
Copyright © 2026. Portal.hr. Sva prava zadržana.