
Pauza je u niželigaškom nogometu, igrači su uglavnom razasuti po malonogometnim turnirima diljem Dalmacije, očekivao bi se mir i na GOŠK-ovu terenu. No, nije tome tako, šef stručnog stožera Tomislav Bušić i njegov pomoćnik Goran Jozinović rade punom snagom.
Naime, može se reći da je Gomilica postala svojevrsni kamp igrača koji su između dva ugovora. Nije to neobično, da između sezona tako održavaju formu, tako da se na SC Jure Bakotić skupila zanimljiva ekipa. Već neko vrijeme tako pod paskom Bušića i Jozinovića rade Branimir Cipetić i Mario Tičinović. Kaštelanin Cipetić iza sebe ima odličnu sezonu u Mađarskoj, zasigurno neće imati problema naći novi angažman, a dok se prijelazni rok zakuha, trenira u Gomilici. Tičinović je pak napustio Vukovar, koji je pao u Drugu ligu.
Društvo im čini i Tin Jukić-Peladić, široj javnosti možda manje poznat, ali još uvijek mladi igrač koji je prije nekoliko sezona ostavio veliki trag baš u GOŠK-u. A ovaj tjedan im se priključio i Franko Andrijašević, bivši igrač Hajduka, Dinama i Rijeke (s kojom ima i titulu). I on će vrijeme do novog angažmana prikratiti treninzima u Gomilici. Nema pauze na SC Jure Bakotić ni kad je pauza.

Foto: GOŠK Kaštela

