
U prostorijama HNK Jadran održana je redovna izborna skupština kluba na kojoj je izabrano novo vodstvo koje će povesti klub u nove sportske i infrastrukturne izazove. Nakon uspješnog i stabilnog razdoblja, klub ulazi u novo poglavlje s osvježenim upravljačkim timom.
Novi predsjednik HNK Jadran je Domagoj Božin, dobro poznato lice u klupskim strukturama. Božin je u prošlom mandatu uspješno obnašao funkciju tehničkog direktora, pa je njegov izbor za čelnog čovjeka kluba prirodan nastavak kontinuiteta rada i stabilnosti.
Nakon što je Božin preuzeo predsjedničku palicu, njegovo dosadašnje mjesto preuzima Marin Bonacin, koji je izabran za novog tehničkog direktora. Funkciju tajnika kluba i u ovom će mandatu nastaviti obavljati Željko Elez, što jamči administrativnu stabilnost i nesmetan operativni rad kluba.
Veliko hvala bivšem vodstvu
Iz klupskih redova posebno su naglasili važnost dosadašnjeg vodstva koje je postavilo čvrste temelje za budućnost. HNK Jadran uputio je veliko i iskreno hvala dosadašnjem predsjedniku Srđanu Kovaču i dopredsjedniku Jakovu Šunjiću na svemu što su dali za klub. Njihov angažman, trud i neizmjerna energija ugrađeni su u svaki uspjeh Jadrana u proteklim godinama.
- Pred nama je razdoblje u kojem želimo nastaviti rasti na svim razinama – od omladinskog pogona do prve momčadi. Zahvaljujem Skupštini na povjerenju, a bivšem vodstvu na odlično obavljenom poslu - kratko je poručio novi predsjednik Domagoj Božin.
- Novom vodstvu želimo puno sreće i uspjeha u vođenju kluba, a navijače pozivamo da kao i do sada budu vjetar u leđa našem Jadranu! - poručili su iz HNK Jadran
Izvor: HNK Jadran
Foto: Grad Kaštela

