
ODLIČAN FAŽOL I JOŠ BOLJA GLAZBA
Kao i niz zadnjih godina, kaštelanski SDP-ovci za svoje su sugrađane organizirali proslavu Praznika rada, a tijekom prijepodneva ovog prazničnog dana, kroz Novi park u Kaštel Lukšiću prošlo je nekoliko stotina onih koji su se pozivu na proslavu odazvali.
SDP-ovci su ovom prigodom dijelili kuhani fažol s kobasicama i pancetom, za čiji je odličan okus bio zaslužan Joško Vrtlar, a nije nedostajalo niti dobre kapljice, kako za one starije, tako i za najmlađe.
Nešto više od 500 porcija fažola podijeljeno je tijekom tri sata, a za to vrijeme građani su mogli uživati i uz dobru glazbu, strane i domaće uspješnice, koje su izveli bend Little sister.
Iako je jutro donijelo kišne oblake, sudionike proslave vrijeme je ipak pomazilo pa ni ovogodišnje prvosvibanjsko druženje i dobro raspoloženje nije ništa pokvarilo.
Foto: Ivana Topić

