
Centar za pružanje usluga u zajednici Mir posjetile su članice Udruge umirovljenih medicinskih sestara i tehničara Trogir, jedine udruge ovakvog tipa u Hrvatskoj, koje i nakon završetka svojega radnog vijeka nastavljaju s humanitarnim djelovanjem te svojim angažmanom i dalje doprinose dobrobiti zajednice.
Tom prilikom Centru su uručile vrijednu donaciju namijenjenu unapređenju rada s korisnicima. Donirana medicinska oprema olakšat će svakodnevni rad djelatnika i pridonijeti kvalitetnijoj skrbi, dok će didaktički materijal obogatiti aktivnosti i radionice za korisnike, potičući njihovu kreativnost, socijalizaciju i očuvanje kognitivnih sposobnosti.
Tijekom posjeta članice Udruge obišle su prostorije Centra te provele vrijeme u druženju s korisnicima i djelatnicima. Iskazale su veliko zadovoljstvo viđenim, posebno kvalitetom skrbi i predanošću zaposlenika u radu s korisnicima.
Ravnatelj Centra Mir, Boško Rozga, zahvalio je članicama Udruge na iskazanoj humanosti, podršci i vrijednoj donaciji, naglasivši kako ovakve geste imaju velik značaj za svakodnevni rad ustanove i dobrobit njezinih korisnika. U znak zahvalnosti uručio im je i prigodne poklone.
Susret je protekao u toplom i ugodnom ozračju, uz razgovor, razmjenu iskustava i međusobno upoznavanje. Obje strane izrazile su želju za nastavkom uspješne suradnje i provedbom budućih zajedničkih aktivnosti na dobrobit korisnika Centra.
Foto: Centar Mir

