
Talentirana Kaštelanka Monika Jukić zablistala je na glazbenom natjecanju Loud Stage Show, gdje je svojim nastupom osvojila prvo mjesto i zasluženo ponijela titulu pobjednice. Nakon što se plasirala u završnicu natjecanja i našla među četvero najboljih natjecatelja, upravo joj je podrška publike donijela konačnu pobjedu.
Monika se zahvalila publici te posebno gradonačelniku Ivanoviću
Uoči finala za pobjednika su odlučivali glasovi publike, kao što smo pisali ranije, a podršku mladoj pjevačici pružio je i gradonačelnik Kaštela Denis Ivanović, koji je pozvao sugrađane da svojim glasovima podrže Moniku i njezinu pjesmu „Moje zlato“.
Nakon proglašenja pobjednice, Monika nije skrivala zadovoljstvo te je zahvalila svima koji su joj tijekom natjecanja bili podrška.
Posebnu zahvalu uputila je svojoj obitelji, kumovima i svima koji su je pratili i podržavali tijekom natjecanja.
– Čak 3600 ljudi lajkalo je moj video na YouTubeu i neizmjerno sam zahvalna na toj podršci – istaknula je.
– Zahvaljujem gradonačelniku Denisu Ivanoviću koji je pozvao ljude da glasaju za mene i moju pjesmu „Moje zlato“. Uvijek je bio podrška mladima i ponosna sam što živim u gradu kojem je on gradonačelnik – poručila je Monika.
Dodala je kako joj ova pobjeda ima dodatnu vrijednost jer je ostvarena upravo zahvaljujući glasovima publike, zbog čega je još jednom zahvalila svima koji su vjerovali u nju i njezinu pjesmu „Moje zlato“.
Foto: screenshot

