
Gradska organizacija SDP-a Kaštela dobila je novo vodstvo. Dosadašnja predsjednica Ivana Perišin predala je vođenje organizacije u ruke Viktoriji Butir Knežević, mladoj i obrazovanoj nasljednici za koju ističe da posjeduje iznimnu predanost, političku zrelost i odgovornost.
Uz novu predsjednicu, timu se na mjestu potpredsjednika pridružuje Edi Zahić, koji je svojim dosadašnjim radom već dokazao doprinos organizaciji. Perišin je izrazila uvjerenje kako će ovaj novi dvojac, uz podršku ostatka tima, unijeti novu snagu u lokalnu politiku i dodatno otvoriti prostor za mlade.
- Ovo je generacija koja ne čeka prilike – nego ih stvara. Sigurna sam da će svojim znanjem, energijom i upornošću nastaviti graditi snažan i moderan SDP u Kaštelima, poručila je Ivana Perišin, naglasivši kako novo vodstvo u svom budućem radu ima njezinu punu podršku.
Foto: Viktorija Butir Knežević i Ivana Perišin (I.P./Facebook)

